Історія У. Чи простежується в українській культурі початку 20 ст. ознаки європейського модернізму ??

Даша Гордиенко Ученик (248), на голосовании 9 лет назад
Голосование за лучший ответ
Ігор Лаврынюк Гуру (4274) 9 лет назад
На початку ХХ ст. . культура України з одного боку
продовжувала розвивати народні, демократичні традиції ХІХ ст. , а з іншого –
відбувся активний пошук нових форм, використань досягнень та інших національних
культур. 1 напрямок – збереження національно-культурних традицій (народницька течія)
2 напрямок – орієнтація на західноєвропейський
процес у царині художньої культури (європеїзація, модернізм).