помогите написать 10 речення з прямою мовою и замінити на не пряму мову! Желательно на украинском язике

Віталіна Полячик Ученик (90), на голосовании 9 лет назад
Голосование за лучший ответ
nAdoelo Искусственный Интеллект (113855) 9 лет назад
Прямою мовою називають чуже мовлення, передане дослівно, з усіма граматичними, інтонаційними та стилістичними особливостями («Про здоров’я людини треба турбуватись в першу чергу» , — сказав незнайомець) . Пряма мова може складатися з одного слова, одного речення і з кількох речень. Пряма мова супроводжується реченням, що вказує на те, хто є мовцем та адресатом, за яких обставин вона висловлена, яка манера вести розмову в людини, мовлення якої передається. Таке речення називається словами автора. Пряма мова і слова автора поєднуються за змістом та інтонаційно, тобто без допомоги сполучників.
смотри в нете неуч