salam necesen?men gozel bir oglan sizinle tanis olmaq isteyirem.eger imkan varsagel tanis olaq.

ALI YUSIFOV Ученик (99), на голосовании 15 лет назад
men gozel bir oglan sizinle tanis olmaq isteyirem.eger imkan varsagel tanis olaq.
Голосование за лучший ответ
Энтропия Гуру (3786) 15 лет назад
Moya tvoya ne ponemaet... Tvoya begit, moya strelyaet!
Алекс Мыслитель (8242) 15 лет назад
kline a tzukkely briti - lax mar kalax thukkely - ab gemaxt maa klim pekhax
Ratamahatta Искусственный Интеллект (112887) 15 лет назад
Man! Ich verstehe kein Wort! Rede deutlich)))). Weiß, daß Spaß macht 'ne?))))))