Переведите пожалуста в рифму.

Ирина Ковалева Ученик (210), на голосовании 9 лет назад
once upon a time i made a wish while holding a dime i wish santa come here on christmas put something special on my socks so every night i watch out for santa waiting for a huge guy with huge belly to show up then one night my wish came true i saw someone huge near on my socks putting something there i was shocked it was my dad
Голосование за лучший ответ
Leo Ramirez Просветленный (45032) 9 лет назад
Ирина, а в оригинале вы тоже рифму видите?
ДинкаМастер (1569) 9 лет назад
Ты меня рассмешил))))))))))
Leo Ramirez Просветленный (45032) А меня вопрос рассмешил:)
StarnightМыслитель (7223) 9 лет назад
Было б неплохо пробелы убрать, они тут явно лишние.
onceuponatimeimadeawishwhileholdingadimeiwishsanta comehereonchristmasputsomethingspecialonmysockssoeverynightiwatchoutforsantawaitingforahuge guywithhugebellytoshowupthenonenightmywishcametrueisawsomeonehugenearonmysocksputtingsomething thereiwasshockeditwasmydad
Вотакващесупер!
Динка Мастер (1569) Какой строгий ппц)))