Народ, срочно нужна помощь со Steam'Ом!!! 1!!

МАРСЕЛЬ ФАТХУЛЛИН Профи (632), на голосовании 9 лет назад
Дополнен 9 лет назад
В общем, у моего друга небольшая проблема со стимом, он не может войти в акк, выдает такое сообщение :
his email confirms that your Steam account contact email address has been successfully changed.

We are sending this notice to ensure the privacy and security of your Steam account. If you authorized this change, no further action is necessary.

If you did not authorize this change... made from the computer located at 94.179.105.34 (UA), please lock your account online and then request Support assistance to regain access to your account.

Thanks for helping us maintain the security of your account.
The Steam Support Team

Пожалуйста, скажите, что случилось и как исправить . Заранее спасибо:)
Голосование за лучший ответ
Илья Ушаков Ученик (127) 9 лет назад
Его аккаунт взломали :с
К сожалению.