Пожалуйста, переводите на английский. Спасибо!
Помнит ли кто-нибудь, как выглядела Ольга на официальных артах? Очень женственно, сексуально и интересно. Я был бы рад, если бы этот дизайн использовали при разработке ее внешности вида в третьей части.
Или может быть авторов не затруднит сделать второе дополнение с альтернативным дизайном для Оли?
*внешности в третьей части.
Anyone remember what Olga looked like in the official artbooks? Really womanly, hot, and attractive. I'll be happy if they'll use this design developing her appearance for the third part.
Or would the authors mind making a second addon with a new design for Olga?
Remember if someone looked like Olga on the official arth? Very feminine, sexy and interesting. I would be glad if this design was used in the development of its physical form in the third part.Or maybe the authors do not make it difficult to do the second addition with alternative design for Oli?
*appearance in the third part
Мразь тупая, гугл себе в жопу запихни