Помогите с вопросами! Скоро экзамен!

Саша Золотоверх Ученик (210), на голосовании 9 лет назад
1.Визначте політичне утворення в Західній Україні на початку І Світової війни.
а) Головна руська радаб) Визвольна рада
в) Головна українська радаг) Легіон українських січових стрільців
2. Визначте прізвище політичного діяча, який очолив Українську державу в період Української революції.
а) М. Грушевський б) П. Скоропадськийв) В. Винниченко г) М. Міхновський
3. Визначте стан розвитку культури України в 20-і роки ХХ ст.
а) Відродження б) Розстріляне відродженняв) Інтернаціоналізація г) Стагнація
4.Визначте дату підписання Пакту Молотова-Риббентропа.
а) 23 червня1940 р. б) 19 вересня 1939 р.
в) 23 серпня 1939 р. г) 22 червня 1941 р.
5.Визначте процеси післявоєнного періоду в історії України, про які відомий історикО. Субтельний зазначав, що суть цих перетворень полягала в тому, щоб „привести західних українців у відповідність із радянською системою та їхніми співвітчизниками”.
а) Радянізація західних областей України
б) Боротьба радянської влади з ОУН-УПА
в) Депортація українців із території Західної України
6.Позначте дату п’ятирічки відбудови:
а) 1946–1950 рр.; б) 1945–1949 рр.;
в) 1944–1948 рр.; г) 1946–1951 рр.
7.Визначте наслідки царського Маніфесту від 17 жовтня 1905 р. для України:
а) надав Україні незалежність; б) проголосив автономію;
в) надав самостійність. г) перший досвід парламентаризму в Наддніпрянщині;8. Визначте документ, що вимагав підтвердження народу шляхом референдуму:
а) Закон «Про мови в УРСР»;
б) Декларація про державний суверенітет України;
в) Конституція на конфедераційній основі;
г) Акт проголошення незалежності України.

Завдання І. Виберіть правильну відповідь:
1.Визначте дату утворення Легіону українських січових стрільців в І Світовій війні.
а) 1916 р. б) 1915 р. в) 1912 р. г) 1914 р.
2. Визначте прізвище політичного діяча, який очолив армію ЗУНР (УГА).
а) Омелянович-Павленко б) П. Скоропадськийв) В. Винниченко г) Є. Петрушевич
3. Визначте українські землі, які увійшли до складу Польщі в 20-30-х р. ХХ ст.
а) Західна Волинь, Холмщина, Галичина, Підляшшяб) Закарпаття
в) Наддніпрянщинаг) Північна Буковина, Акермащина, Хотинщина, Ізмаїл
4. Вкажіть план, відповідно до якого здійснювався окупаційний фашистський режим:
а) „Вайс”;б) „Ост”; в) „Цитадель”; г) „Барбаросса”.
5. Визначте п’ятирічку післявоєнної відбудови:
а) 4-а; б) 5-а; в) 2-я; г) 3-я.
6. Визначте подію, яка стала приводом до революції 1905–1907 рр.:
а) «Сорочинська трагедія»; б) «Кривава неділя;»
в) Вихвостівська трагедія; г) виступ саперного полку в Києві
7. Визначте дату проголошення ІІ Універсалу:
а) 17 березня 1917 р.; б) 15 червня 1917 р.;
в) 10 червня 1917 р.; г) 3 липня 1917 р.
8.Визначте місце діяльності ОУН в 20–30-х р. ХХ ст.:
а) на території Польщі;б) на території Румунії;
в) на території Угорщини; г) на території Чехословаччини.

Завдання І. Виберіть правильну відповідь
1. Визначте дату утворення Української Центральної Ради
а) 17 березня 1917 р. б) 15 червня 1917 р. в) 10 червня 1917 р. г) 2 липня 1917 р.
2. Визначте місце сутичок бойових сил Гетьману та Директорії.
а) під Мотовилівкою; б) під Тернополем; в) під Крутами; г) під Харковом.
Голосование за лучший ответ
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144916) 9 лет назад
Цю мову ми, кляті москалі , не розумієм. Пишіть, будь ласка на російскомовному сайті по-російськи! Пишите на русском-его на этом сайте знают все, в отличие от украинского, который тут понимают единицы. http://www.youtube.com/watch? v=cVjX502nhng

4.В.