Выручайте" Скоро экзамен!

Саша Золотоверх Ученик (210), закрыт 9 лет назад
Завдання І. Виберіть правильну відповідь:
1.Визначте початок проведення аграрної реформи Столипіна.
а) 1904 р. б) 1907 р. в) 1905 р. г) 1906р.
2. Вкажіть, яким Універсалом Центральної Ради Україну проголошено самостійною:
а) за І; б) за ІІ; в) за ІІІ4 г) за ІV.
3. Позначте принцип, на основі якого був створений СРСР:
а) Автономії б) Федерації в) Конфедерації г) Самостійності
4. Визначте подію, яка символізувала соборність держави 22 січня 1990 р.:
а) „Живий ланцюг” б) Проголошення незалежності
в) Голодування студентів г) Страйк шахтарів
5.Визначте подію, яка тривала у квітні-липні 1947 р.:
а) голод б) операція „Вісла”
в) радянізація г) операція „Багратіон”
6.Визначте подію, яка сталася 26 квітня 1986 року:
а) «Живий ланцюг»; б) Чорнобильська катастрофа;
в) голодування студентів; г) проголошення незалежності.
7. Вкажітьпрізвище політичного діяча, який очолив Українську Головну Визвольну Раду:
а) Р. Шухевич; б) Т. Строкач; в) М. Ватутін; г) К. Осьмак.
8. Визначте прізвище науковця, ідеї якого стали основою «косигінської» реформи:
а) О. Косигін; б) О. Ліберман; в) Є. Патон; г) О. Палладін.

Завдання І. Виберіть правильну відповідь:
1.Визначте наслідки царського Маніфесту від 17 жовтня 1905 р. для України:
а) надав Україні незалежність; б) проголосив автономію;
в) надав навички парламентаризму; г) надав самостійність.
2. Визначте дату утворення ЗУНР:
а) 10 вересня 1918 р.; б) 14 грудня 1918 р.;
в) 29 квітня 1918 р.; г) 13 листопада 1918 р..
3. Позначте назву історичного факту в Україні 1921-1922 рр.
а) Українізація б) Відродження в) Голодомор г) Колективізація
4. Позначте історичне значення „Декларації прав національностей України”
та закону „Про національні меншини в Україні”.
а) Забезпечення правопорядку
б) Створення законодавчої бази міжнаціональних відносин
в) Забезпечення будівництва власних Збройних сил
г) Сприяння формуванню трьох гілок влади
5. Визначте прізвище українця – політичного діяча, який очолював КП (б) У:
а) Л. Мельников; б) М. Хрущов; в) Л. Каганович; г) О. Кириченко.
6. Позначте територію, на якій діяла політична сиаи з ідеологією інтегрального націоналізму в 20–30-х р. ХХ ст.:
а) на території Польщі;б) на території Румунії;
в) на території Угорщини; г) на території Чехословаччини.
7. Визначте прізвище політичного діяча, який не брав участі в розгортанні партизанського руху:
а) О. Сабуров; б) С. Ковпак; в) С. Руднєв; г) М. Кирпонос.
8. Вкажіть назву острова, приналежність якого викликала напруженість в російсько-українських відносинах:
а) Зміїний; б) Джаралгач; в) Тузла; г) Березань.

Завдання І. Виберіть правильну відповідь:
2.Визначте дату виникнення першої партії на території Наддніпрянщини.
а) 1900 р. б) 1901 р. в) 1903р. г) 1890 р.
3.Визначте назву України за першою радянською Конституцією:
а) УСРР б) Українська держава
в) УНР г) УРСР
3. Визначте прізвище політичного діяча, якого обрали Президентом УНР:
а) В. Винниченко б) С. Петлюрав) М. Грушевський г) М. Міхновський
Лучший ответ
Остальные ответы
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144916) 9 лет назад
Цю мову ми, кляті москалі , не розумієм. Пишіть, будь ласка на російскомовному сайті по-російськи! Пишите на русском-его на этом сайте знают все, в отличие от украинского, который тут понимают единицы. http://www.youtube.com/watch? v=cVjX502nhng

1.Г.