Кто ориентируется в истории Украины! Помогите!

Саша Золотоверх Ученик (210), закрыт 9 лет назад
Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:
1. Визначте реформи політичної системи в 80-х роках ХХ ст.:
а) відновлення ролі Рад;
б) перерозподіл влади при збереженні керівної ролі КПРС;
в) реформа судової системи;
г) Верховна Рада – постійно діючий законодавчий орган;
д) альтернативні вибори.
2. Визначте причини поразки радянської армії в перші місяці радянсько-німецької війни:
a)репресії військових;
б) відстала техніка, повільне переозброєння;
в) жорстка централізація в армії, що сковувало ініціативу командирів;
г) поміркованість в діях;
д) недовіра повідомленням розвідки;
е) стратегічні прорахунки радянського керівництва;
є) запізніла мобілізація;
ж) демонтаж оборонних ліній.
3.Вкажіть характерні ознаки діяльнорсті Й. Сталіна, означені у доповіді М. Хрущова на ХХ з’їзді КПРС:
а) Абсолютне нехтування законами;
б) Знищення цілих груп різних рангів керівників;
в) Причетність Сталіна до вбивства Кірова;
г) Сталін характеризувався, як людина, що боролася за справу соціалізму;
д) Злочини Сталіна трактувалися, як „деякі обмеження демократії, неминучі в умовах жорстокої класової боротьби;
е) Винищення командних кадрів в армії, еліти господарських керівників;
є) Трагічний вплив на хід війни;
ж) Культ Сталіна не вплинув на демократичний розвиток держави.
4. Визначте характерні риси для періоду Гетьманату:
а) В цей період був утворений виконавчий орган Генеральний секретаріат
б) Прийнята „Декларація УНР”
в) Прийнятий закон „Про тимчасовий державний устрій”
г) Цей представницький орган діяв з 17 березня 1917р. по 29 квітня 1918
д) В цьому періоді революції було прийнято проект Конституції УНР
е) Влада поєднувала монархічні, республіканські та демократичні засади
є)Утворена Рада міністрів, яку очолив поміщик Лизогуб
ж) Даний період проіснував в Києві 1,5 місяця.

Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:
1. Визначте реформи періоду Гетьманату:
а) Проголошено право приватної власності;
б) Збалансування бюджету;
в) Намагання ліквідувати нетрудові господарства на селі;
г) Відновлення залізничного руху з Росією;
д) Прийняття закону про обов’язкове вивчення української мови.

2.Визначтесуть діяльності „шестидесятників”:
а) Вимагали оновлення радянського суспільства;
б) Протестували проти фальшу та помпезності в політиці та партійній діяльності;
в) Вимагали швидкого будівництва комунізму;
г) Протестували проти заідеологізованості в зображені дійсності;
д) За створення єдиної спільності „радянський народ”.
3. Вкажіть зміни до Конституції України, які були внесені 24.10.1990 р.:
а) скасування статті 6 про керівну роль Комуністичної партії;
б) зміни щодо зовнішньої політики;
в) закріплені основи діяльності різних політичних партій;
г) верховенство законів республіки на її території.
4.Визначтеподію, яка прискорила проголошення незалежності України:
а) зустріч в Мінську; б) спроба державного перевороту в Москві;
в) вимога Руху; г) бажання комуністів.
Лучший ответ
Остальные ответы
Сельдерея Сельдеревна)) Оракул (68829) 9 лет назад
О какой истории Украины может идти речь? Всю историю переписали и исковеркали
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144916) 9 лет назад
Цю мову ми, кляті москалі , не розумієм. Пишіть, будь ласка на російскомовному сайті по-російськи! Пишите на русском-его на этом сайте знают все, в отличие от украинского, который тут понимают единицы. http://www.youtube.com/watch? v=cVjX502nhng

Странно видеть подобные вопросы на сайте страны-оккупанта.

2.Все причины кроме Е.