Экзамен История Украины! Помогите студентке!

Саша Золотоверх Ученик (210), закрыт 9 лет назад
Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:

1. Визначте реформи періоду Центральної Ради:
а) Проголошено право приватної власності
б) Контроль над виробництвом
в) Намагання ліквідувати нетрудові господарства на селі
г) Ліквідація приватної власності
д) Припинення поставляти продукцію в Росію

2.Визначте періоди десталінізації:
а) 1953-1956 рр.; б) 1945-1950 рр.; в) 1956-1961 рр.;
г) 1950-1953 рр.; д) 1961-1964 рр.
3.Визначте прагнення більшовиків при запровадженні політики коренізаціі:
а) виховання більшовицьких кадрів із представників корінної нації;
б) впровадження рідної для населення мови у роботу партійного, господарського і радянського апарату;
в) забезпечити перевагу національно-культурного розвитку над іншими напрямками розвитку;
г) відновлення незалежної української держави;
д) збільшення мережі українських шкіл;
е) видавництво преси та літератури українською мовою.
4. Визначте політичні сили, які діяли в західноукраїнських землях, що належали Чехословаччині в 20–30-х р. ХХ ст.:
а) Українська національна партія;
б) Українське національне демократичне об’єднання;
в) Християнська народна партія;
г) Організація українських націоналістів;
д) Комуністична партія Західної України;
е) Партія «Визволення»;
є) течії москвофілів, русинів, українців.

Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:
1. Позначте факти, які свідчили про кризу в соціальних відносинах в період „застою”:
а) Погіршення матеріального становища, нестача товарів першої необхідності
б) Високі стандарти та рівень життя
в) Поява „дефіциту” - розподіл благ
г) Зріс розрив в рівні життя жителів міст і сіл: робітників, селян, інтелігенції, номенклатури, представників тіньової економіки
д) Яскраво виражена нерівність, яка виникла внаслідок привілеїв окремим групам.
2. Визначте наслідки індустріалізації:
а) УРСР з аграрної перетворилася в індустріально-аграрну республіку;
б) Зміна структури промисловості;
в) Зміна соціальної структури суспільства;
г) Ідеальне забезпечення населення товарами повсякденного вжитку;
д) Зниження життєвого рівня;
е) Запровадження ринкових механізмів управління;
є) Перемога адміністративно-командної системи;
ж) Монополізм державної власності – відсутність конкуренції.
3. Визначте прізвища діячів, які впроваджували політику коренізації:
а) Х. Раковський; б) М. Скрипник;
в) Н. Махно; г) О. Шумський;
д) Д. Мануїльський; е) М. Волобуєв.
4. Визначтенадпрограми М. Хрущова в сільському господарстві:
а) освоєння цілинних та перелогових земель;
б) роздача землі в приватну власність;
в) вирощення кукурудзи та гороху;
г) механізація та модернізація сільського господарства;
д) догнати та перегнати США у виробництві м’яса на душу населення;
е) комп’ютеризація держави.

Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:
Лучший ответ
Остальные ответы
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144916) 9 лет назад
Цю мову ми, кляті москалі , не розумієм. Пишіть, будь ласка на російскомовному сайті по-російськи! Пишите на русском-его на этом сайте знают все, в отличие от украинского, который тут понимают единицы. http://www.youtube.com/watch? v=cVjX502nhng

Странно видеть подобные вопросы на сайте страны-оккупанта.

2.А-начало развенчания культа личности
Б-?
В-процесс официальной десталинизации "оттепель"