История УКраины! Экзамен! Помогите)

Саша Золотоверх Ученик (210), закрыт 9 лет назад
Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:
1. Вкажіть документи, прийняті гетьманом П. Скоропадським:
а) Універсали
б) „Маніфест до українського Народу”
в) „Декларація УНР”
г) „Закони про тимчасовий державний устрій”
д) Конституція УНР
2.Визначте суть діяльності дисидентів:
а) Демократизація суспільства, дотримання прав і свобод громадян
б) Виступ за розширення національних прав
в) Діяльність лише в культурологічному полі
г) боротьба за створення незалежної держави
д) Вимагали швидкого будівництва комунізму
е) Вимагали свободу віросповідання
3. Вкажіть назви громадських організацій і товариств, які виникли в Україні наприкінці 80-х рр. ХХ ст.:
а) Український культурологічний клуб;
б) «Товариство Лева»;
в) «Український клуб сприяння перебудові»;
г) Історико-просвітницьке товариство «Меморіал»;
д) Товариство української мови ім. Т. Г. Шевченка;
е) Екологічна організація «Зелена планета».
4. Визначте основні радянські військові фориування, які протистояли німецько-фашистським загарбникам в перші дні радянсько-німецької війни в Україні:
а) Донський фронт; б) Південний фронт;
в) Степовий фронт; г) Південно-Західний фронт;
д) Дунайська флотилія; е) Волзька флотилія;
є) Пінська флотилія; ж) Чорноморський флот.

Завдання ІІ. Виберіть правильні варіанти відповідей:
1. Визначте реформи, запропоновані Директорією:
а) Компенсація поміщикам за землю;
б) Відкриття Української академії наук;
в) Намагання ліквідувати нетрудові господарства на селі: монастирські, церковні землі;
г) Поміщикам залишені виноградники, племінну худобу;
д) Припинення поставляти продукцію в Росію;
2. Визначте основні злочини, в яких звинувачували Й. Сталін на ХХ з”їзді КПРС:
а) Причетність Сталіна до вбивства Кірова 1934р.;
б) Винищення командних кадрів в армії, еліти господарських керівників;
в) Зв’язки з іноземною контррозвідкою;
г) Трагічний вплив культу на хід Вітчизняної війни;
д) Незаконні переслідування народів;
е) Розпалювання національної ворожнечі;
є) В гальмуванні космічної програми;
ж) В численних репресіях .
3. Визначте політичні сили, які діяли в західноукраїнських землях, що належали Польщі в 20–30-х р. ХХ ст.:
а) Українська національна партія;
б) Українське національне демократичне об’єднання;
в) Християнська народна партія;
г) Організація українських націоналістів;
д) Комуністична партія Західної України;
е) Партія «Визволення»;
є) течії москвофілів, русинів, українців.
4. Визначте події, що відбулися в Наддніпрянщині на початку ХХ ст.:
а) Діяли суспільно-політичні течії: радикали, москвофіли, народовці;
б) Утворені перші „Просвіти”;
в) Заборони за Емським указом;
г) Територія найбільш розвинена економічно;
д) Утворена перша партія серед українського народу;
е) Мав місце перший досвід парламентаризму;
є) Знаходилося три генерал – губернаторства.
Лучший ответ
Ольга Добро Мудрец (10881) 9 лет назад
Подсказать не сможем потому, что не знаем, что там вам еще напридумали "гении от истории".
Остальные ответы
Еся Оракул (60300) 9 лет назад
http://www.youtube.com/watch?v=zAAtFay_6hI Настоящая история Украины за 2 минуты
Саша ЗолотоверхУченик (210) 9 лет назад
Спасибо конечно, но я прошу о реальной помощи. Тот кто ориентируеться в Истории Украины, прошу не игнорить и не полениться написать.
Еся Оракул (60300) Ну так не на Российском сайте нужно спрашивать а на Украинском. У нас с вами разная история.
Александр Алешин Искусственный Интеллект (349390) 9 лет назад
Блажен муж, иже не иде на совет нечестивых.
* Искусственный Интеллект (675607) 9 лет назад
Записывай-протоукры вырыли Чёрное море.
Сергей Искусственный Интеллект (127887) 9 лет назад
К сожалению тут по украински не все понимают, сайт всё таки русский. Не обращай внимания на оскорбления, это всё троли
Г ЕОракул (58976) 9 лет назад
Ну так пускай подобные вопросы и задаёт на украинском сайте. Он и есть троль.
Сергей Искусственный Интеллект (127887) вдруг она не сразу заметила что это русский сайт. а тут сразу пишут "хохлы", "укры" и т. д.
Старый знакомый Искусственный Интеллект (121983) 9 лет назад
Вот такое образование у хохлов! Так и дипломы получают... На чужом х$ю.
Ученик (101) 9 лет назад
Сашенька, у нас с вами разная история. вы на российском ресурсе
юрий морозенков Искусственный Интеллект (114813) 9 лет назад
попалися бляди с историей. Какое отношение имеет убийство сталиным кирова к незалежной укропии. Значит признаете начало своегосуществования с СССР
Игорь Морозов Искусственный Интеллект (133974) 9 лет назад
От Мазепы и до Яценюка все стараетесь под кого то лечь. Вкратце и вся история.
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144916) 9 лет назад
Цю мову ми, кляті москалі , не розумієм. Пишіть, будь ласка на російскомовному сайті по-російськи! Пишите на русском-его на этом сайте знают все, в отличие от украинского, который тут понимают единицы. http://www.youtube.com/watch? v=cVjX502nhng

Странно видеть подобные вопросы на сайте страны-оккупанта.

1.Б. Грамота ко всему украинскому народу.