Переведите на английский пожалуйста: Почему удалили мой невинный вопрос про цвет волос?

Ан Ни Ученик (79), на голосовании 8 лет назад
Голосование за лучший ответ
Лера .-. Ученик (240) 8 лет назад
Why my harmless question about color of hair was deleted?
Никита Чугайнов Оракул (58358) 8 лет назад
Why was my harmless question about the color of people's hair deleted?
I posted a harmless question about the color of people's hair. Why was it deleted?
[A harmless question about the color of people's hair, why did you delete it?]
Бздислав Мастер (1274) 8 лет назад
Гугл тебе на что?

Why did you delete my harmless question about hair color?