iсторiя cтворення наталки-полтавки

Олюнчик Знаток (281), на голосовании 8 лет назад
Голосование за лучший ответ
Владимир Кошкин Мыслитель (7959) 8 лет назад
Написана п’єса І. Котляревським до 1819 року, точної дати її створення не залишилось. Ставши директором полтавського театру, І. Котляревський був невдоволений репертуаром. Тому, на відміну від «високої» класицистичної трагедії, яка за допомогою абстрактно-логічного узагальнення показувала подвиги й страждання великих людей, та комедії, де об’єктом смішного виступав народ, у п’єсах І. Котляревського представники простого народу виходять на сцену як герої, гідні поваги й наслідування. Джерело для написання «Наталка Полтавка» — життя українського суспільства (дівчат раніше часто віддавали заміж силоміць), лірично-побутові, обрядові, купальські пісні, балади («Ой оддала мене мати за нелюба заміж», «Брала дівка льон…», «Розлилися води на чотири броди», «Чорна хмаронька наступає», «Лимерівна»).
Джерело: http://dovidka.biz.ua/natalka-poltavka-istoriya-napisannya/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
ОлюнчикЗнаток (281) 8 лет назад
напиши года написания каких то частей этого романа
Владимир Кошкин Мыслитель (7959) Это пьеса, а не роман, и в России ее не изучают Написана в 1818-м, хотя есть сомнения.