Задача в Microsoft Excel помогите не виходят необходимие числа) або може вчителька щось неправильно зробила поможіть

Marin Solomon Знаток (275), закрыт 8 лет назад
Завдання 8.
1.Створити форму таблиці за поданим зразком. Ввести №№, прізвища та розряди.
2.Ввести необхідні формули:
Ставка = 275 для 1-го розряду,
=365 для 2-го,
=455 для 3-го.
Доплата = 12% від ставки.
Всього нараховано = сума ставки і доплати.
Внески = 3.5%, якщо всього нараховано більше 400,
= 0, якщо всього нараховано не більше 400.
Податок = 20% від всього нараховано, якщо всього нараховано більше 500,
= 15% від всього нараховано, зменшеного на величину внесків і
пільгу в розмірі 95, якщо всього нараховано більше 300 і не
більше 500,
= 10% від всього нараховано, якщо всього нараховано не більше 300.
Всього утримано = сума внесків і податку.
До виплати = різниця між всього нараховано і всього утримано.
Лучший ответ
Abram Pupkin Гений (97921) 8 лет назад
"внески 3.5%" - надо вводить через запятую ! "3,5%"
С6=ЕСЛИ ((B6>0)*(B6<4);ВЫБОР (B6;275;365;455);"")
D6=C6*12%
E6=C6+D6
F6=E6*3,5%*(E6>400)
дальше сам
если все правильно сделаешь то надо ввести только разряд и машина все остальное введет и посчитает сама
P.S.
а якщо нараховано рiвно 400. Тодi ЩО?
.
Остальные ответы
Voldemaar Мудрец (18301) 8 лет назад
Вот честное слово, лень переписывать таблицу. Если вышлешь файлик на мыло - то сделаем. Проблема судя по всему в утиманнях. В общем, пешы.
Marin SolomonЗнаток (275) 8 лет назад
куда скинуть? дайте силку вк однокласниках скайп где вам удобно
Voldemaar Мудрец (18301) Смотри в своём почтовом ящике.
FreedomS Просветленный (41448) 8 лет назад
если еще актуально могу помочь