Өлшемі 5х5 квадрат матрицаны [1,10] арасындағы кездейсоқ сандармен толтырып, негізгі диагональ элементтерінен басқа кесте

Айдар Курманбаев Ученик (122), закрыт 8 лет назад
Өлшемі 5х5 квадрат матрицаны [1,10] арасындағы кездейсоқ сандармен толтырып, негізгі диагональ элементтерінен басқа кестеге шыгар калаи шыгарам комектесиндерши програмдык код керек C++ Builder аркылы
Лучший ответ
Высший разум (1270994) 8 лет назад
Если уж пишешь не по русски, то хоть ошибки не делай - гуглтранслейт не жрёт!
Остальные ответы
Angry Cat Просветленный (29246) 8 лет назад
Dggg hkjhd gh, fhj mjfg (1.10). Fhjg bdsjoitrgjy, kj hko!!!!
Сержант Оракул (90777) 8 лет назад
Понял, что квадратная матрица (5х5) и сделать в C++ Builder.
Остальное - хз...
Demon On Wheels Просветленный (30601) 8 лет назад
Нам не понятен твой диалект.