Помогите! Историю не знаю.

Таня Сова Ученик (146), на голосовании 8 лет назад
1. Як Ви вважаєте, чому Тимчасовий уряд втратив контроль за ходом подій . революції 1917 р.?
2. На Ваш погляд, чи була влада більшовиків легітимною (законною)?
3. Чи можна було, на Вашу думку, запобігти жовтневому перевороту?
4. Охарактеризуйте підсумки громадянської війни. Чи були в ній, на Ваш погляд, переможці?
Помогите ответить, на один хотя бы. Это за 1917 и дальше.
Голосование за лучший ответ
Равшан Бузоев Искусственный Интеллект (837577) 8 лет назад
тим предатель-сам презн
легитимнх большв не былой-тройка ну и тд