Переведите пож-та на английский! там немного

Турик Mukhetdinov Знаток (469), закрыт 15 лет назад
учусь в авиационном университете! А в тот раз я не стал подходить потому что я не могу начать разговор с малознакомым человеком, к тому же кто знает вдруг я был бы неприятен тебе для общения!
Лучший ответ
ВиКуНя Ученик (232) 15 лет назад
I study in an aviation university! And in that times I did not begin to befit because I can not start talking with an unfamiliar man, besides who knows suddenly I would be unpleasant you for intercourse!

Вот так вот перевел переводчик)))
Остальные ответы
Екатерина Чуркина Профи (940) 15 лет назад
I study at aviation university! And that time I did not begin to approach because I cannot begin conversation with the unfamiliar person besides who knows suddenly I would be unpleasant to you for dialogue!
нет Мастер (2011) 15 лет назад
А по-моему вот так следует.. .

I study at aviation university! And that time I did not begin to approach because I cannot begin conversation with the unfamiliar person, and suddenly I would be unpleasant to you for dialogue!