Выберите подходящее слово из скобок

Олечка Шпак Ученик (243), на голосовании 8 лет назад
1 George has already worked on the farm ...over five years. He started working there five years ...He has been in charge ...summer 2010. (ago\since\for)
2. Would you like to go and see X-Men? -Not really, i've ...seen it twice. Have you seen it...?- No, but i've... bought a ticket for the 17.00 show. (just/already\ yet)
Голосование за лучший ответ
Nadya F Искусственный Интеллект (150234) 8 лет назад
1 George has already worked on the farm for ...over five years. He started working there five years ..ago.He has been in charge .since..summer 2010. (ago\since\for)
2. Would you like to go and see X-Men? -Not really, i've .already..seen it twice. Have you seen it..yet.?-No, but i've... just bought a ticket for the 17.00 show. (just/already\ yet)