Допоможіть написати фрагмент коду на с#
Як написати фрагмент коду програми, яка виводить коло, збільшуючи вдвоє його розмір при натисканні на кнопку миші і зменшуючи вдвоє при відпусканні кнопки миші.
System.Drawing, класс Graphics, метод DrawEllipse. Метод перегружен. Вот. Потом подписываешь на события кнопки мыши и старый круг удаляешь, новый перерисовываешь.
ааа, тільки так можна? А я думав що потрібно всі ці операції робити з одним кругом) Дякую
Можеш глянути чого не коло не виводить ?
А все вже сам догадався, гугл сильна штука)