КР з літератури 20 ст

Катерина Катерина Ученик (133), на голосовании 7 лет назад
Страница

●••●•• ♥ஐ♥ ۩ Умная Молодежь ۩ ♥ஐ♥ ●••●••
15 мая 2013 в 18:59
Початковий рівень (3 б.)
Виберіть одну правильну відповідь
1. Поєднання тексту і малюнку характерно для твору:
а) І. Багряного «Тигролови»; б) В. Женченка «Стогін»; в) В. Герасим’юка «Чоловічий танець»;
г) І. Липи «У невідому путь».
2. Історична постать, про яку згадується в одному із творів представника зорової поезії:
а) Б. Хмельницький; б) І. Брюховецький; в) Петро І; г) І. Мазепа.
3. Притча — це…
а) літературний жанр, головним героєм якого (в літературному сенсі) є сам автор;
б) коротке гумористичне оповідання про характерний випадок у побутовому житті з несподіваним і дотепним закінченням;
в) один із жанрів лірики медитативного, меланхолічного, почасти журливого змісту;
г) короткий фольклорний або літературний розповідний твір повчального характеру, орієнтований переважно на алегоричну форму доведення змісту етичних цінностей буття.
Середній рівень (3 б.)
Укажіть одну, дві і більше правильних відповідей.
4. Визначіть ті художні засоби, які притаманні для твору В. Герасим’юка «Чоловічий танець»: а) риторичний оклик; б) риторичне запитання; в) Звертання; г) Епітет; д) Метафора; е) гіпербола.
5. Визначіть факти з життя і творчості, які характерні В. Герасим’юку:
а) народився на Харківщині у високохудожній сім’ї відомого промисловця і банкира;
б) митець у своїх творах звертається до різних проявів народного буття;
в) за книжку вибраних творів письменник у 2003 році одержав Національну премію України
ім. Т. Шевченка;
г) виступав продовжувачем традицій верлібру в українській літературі;
д) авторитети для письменника в літературі — П. Тичина, Б. -І. Антонич, В. Забаштанський, Л. Талалай;
е) ініціатор і співзасновник літературного гурту поетів-паліндромістів «Геракліт».
6. Визначіть факти, які НЕ відбувалися у творі І. Багряного «Тигролови»:
а) Г. Многогрішний — за фахом інженер-авіатор, атлетичний юнак;
б) Сірки, Морози не знаходили між собою порозуміння у тайзі;
в) Медвин покарав родину Сірків, оскільки вона переховувала у себе злочинця держави;
г) з великою любов’ю у романі виписаний образ природи;
д) Г. Многогрішний — нащадок П. Дорошенка;
е) родина Сірків створила в далекій тайзі свій власний український світ, наповнений моральною чистотою і гармонією.
Достатній рівень (3 б.)
7. Установіть відповідність між жанром і його твором:
Голосование за лучший ответ
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144909) 7 лет назад
Цю мову ми, москалі, яких потрібно на ножі або на гілляку, не розумієм.
Пишіть, будь ласка, на російскомовному сайті російською мовою!
Вы находитесь на РУССКОЯЗЫЧНОМ сайте, а у нас государственным является
русский язык, так что пишите на нём,
В отличие от украинского, который тут понимают единицы, русский понимают все.
http://www.youtube.com/watch?v=KrJC6rU9lG0
http://www.youtube.com/watch?v=lSGqlV65TwI
http://www.youtube.com/watch?v=3qPthOZ0v-8

Доню!
А чего ты постеснялась?
Выложили бы ВЕСЬ учебник литературы.

В России таких произведений не проходят!

1.Вопрос глупый-всё зависит от КОНКРЕТНОГО издания.
2.Хмельницкий-Огнём и мечом, Брюховецкий-Чёрная Рада, Пётр первый-Полтава, Мазепа Байрона
Катерина КатеринаУченик (133) 7 лет назад
Господи, иди и бомби своими "недорельефными" мозгами в другом месте. Я кажется у умственно несостоявшихся не спрашивала? Поняло?
Катерина КатеринаУченик (133) 7 лет назад
Если нужно мне нужно будет, выложу весь учебник.
Сергей 432 Искусственный Интеллект (144909) 1.Бомбят-это твои земляки таких же украинских граждан на Донбассе. 2.А тебе умственно несостоявшиеся и не отвечали. Ответили те, кто знает тему. Не ровняй всех по себе. 3.Выкладывай весь учебник-будешь казаться ещё более глупой чем сейчас.
Vlad Vodko Ученик (103) 7 лет назад
Поєднання тексту і малюнку характерно для твору: