У міжнародній практиці автономія університету ґрунтується на принципі дотримання академічних свобод, які передбачають:

chypakabra Знаток (399), на голосовании 7 лет назад
Виберіть одну відповідь:
a. самостійність суб'єктів навчального процесу в максимально припустимих межах, прояв паритетності у стосунках викладачів і студентів, максимально демократична процедура навчання, право студента обирати навчальні курси поза певним обсягом обов'язкових; право кафедри та викладача формувати зміст навчальної дисципліни, право викладачів обирати керівників факультету, закладу; самостійність вищого навчального закладу в організації навчального процесу;
b. комплекс прав вищих навчальних закладів щодо порядку ліцензування, самостійного присвоєння вчених звань і ступенів, визнання іноземних дипломів, самостійне управління бюджетними і позабюджетними коштами при посиленні громадського контролю за університетською адміністрацією і розширення внутрішньо університетського самоврядування й академічних свобод;
c. соціальну адаптацію студентів і викладачів у секторі вищої освіти, що передбачає право вибору та високий рівень особистої і корпоративної відповідальності перед суспільством, рівність членів академічної сфери, свобода у викладанні, навчанні та дослідженнях, мінімальний набір базових навичок, морально-етичних і громадських норм, необхідних для нормального функціонування громадянського суспільства.
Голосование за лучший ответ
Slaer Профи (745) 7 лет назад
оставьте свой корявый язык для своей недостраны!