Помогите пожалуйста решить номер из контрольной по физике (10 класс)

Алёна Патуткина Ученик (169), закрыт 7 лет назад
Лучший ответ
Леонид Фурсов Высший разум (804677) 7 лет назад
Ответ. 1. v=(2*g*h)^0,5;
2. m*g*h=0,5*(m*v1^2+M*u1^2); m1*v1=-M*u1; u1=(m/M)*v1;m*g*h=0,5*(m*v1^2+M*((m/M)*v1)^2); g*h=0,5*(v1^2+(m/M)*v1^2); v1^2=(2*g*h)/(1+(m/M)); v1=((2*g*h)/(1+(m/M))^0,5;
v/v1=(1+(m/M))^0,5;
Источник: физика
popeora ErУченик (122) 7 лет назад
Огромное спасибо
Фурсов, который тебе ответил - https://otvet.mail.ru/profile/id13850161/ - его почта - leonidfursov@mail.ru - мошенник, решает неверно и денег не возвращает! Пользуется онлайн-решебниками – пишет одни ответы – препод такое решение НЕ ПРИНИМАЕТ!!!! Кинул нашу группу на экзамене – решил неверно и денег не вернул!!! Не вздумай ему платить!!! На голоса "нравится" - не обращай внимание - он создал группу по накручиванию себе голосов и голосует сам за себя с других аккаунтов - обрати внимание -= что голосуют за него всегда одни и те же люди )))) То есть он сам голосует за себя с других аккаунтов ))))
Остальные ответы
евгений тышкевич Ученик (176) 7 лет назад
Картка 1.
1. Кутова швидкість обертання лопатей колеса вітроколеса дорівнює 6 рад/с. Визначити доцентрове прискорення кінців лопатей, якщо їх швидкість становить 20 м/с.
2. Якої початкової швидкості треба надати каменю, кидаючи його вертикально вниз з моста заввишки 20 м, щоб він долетів до поверхні води через 1 с?
3. Якої швидкості набуває ракета, що рухається із стану спокою з прискоренням 60 м/с2, на шляху 750 м?
4. Під час рівномірного руху по колу вектор прискорення напрямлений: а) по дотичній до кола; б) від центра; в) під кутом до радіуса; г) до центра.
__________________________________________________________________________
Картка 2.
1. Період обертання платформи карусельного верстата дорівнює 4 с. Визначити доцентрове прискорення крайніх точок платформи, якщо її діаметр 5 м.
2. Куля, вилітаючи із ствола рушниці завдовжки 60 см, мала швидкість 300 м/с. обчислити прискорення та час руху кулі.
3. Стріла, випущена з лука вертикально вгору, впала на землю через 6 с. Яка початкова швидкість стріли?
4. Під час вільного падіння: а) прискорення вільного падіння залежить від маси; б) залежить від швидкості; в) прискорення однакове; г) прискорення залежить від висоти.
__________________________________________________________________________
Картка 3.
1. Обчислити доцентрове прискорення точок колеса автомобіля, які дотикаються до дороги, якщо автомобіль рухається з швидкістю 72 км/год і при цьому частота обертання колеса становить 8 об/с.
2. Стріла, випущена вертикально вгору з швидкістю 40 м/с, влучає в ціль через 2 с. На якій висоті була ціль і яку швидкість мала стріла в той момент, коли влучила в неї?
3. Під час аварійного гальмування автомобіль, який рухається з швидкістю 72 км/год, зупинився через 5 с. Визначити гальмовий шлях.
4. Під час вільного падіння без початкової швидкості: а) швидкість і прискорення напрямлені вгору; б) швидкість і прискорення напрямлені вниз; в) швидкість і прискорення мають різний напрям.
__________________________________________________________________________
Картка 4.
1. За який час автомобіль, рухаючись із стану спокою з прискоренням 0,6 м/с2, проїде 30 м?
2. Куля, вилітаючи із ствола автомата, має швидкість 715 м/с. З яким прискоренням і який час рухається в стволі куля? Довжина ствола дорівнює 41,5 см.
3. М’яч кинули із землі вертикально вгору з початковою швидкістю 15 м/с. Скільки часу підніматиметься вгору, якої висоти він досягне?
степан степан Ученик (114) 7 лет назад
хзхзхзхзххххххххххххззззззззззззхххххххххххххззззззззззззз хххххххххххххззззззззззззззз ххххххххххххххххххзззззззззззззззз хххххххххххххххххххххзззззззззззззззззззз ххххххххххххххххххххххххххзззззззззззззззззз
саша Мудрец (19822) 7 лет назад
гыгыгыгыгыгыгыгычыгыгыгы.
Виктория Халаджи Знаток (393) 7 лет назад
Вам на уроке эту тему обьясняли? Нет?! Гугл в помощь! Ну а если обьясняли дуй в учебник смотреть или тетрадку!