О, моя любимая Латвиджа!))) ЛАТЫШИ - СЮДА!!!

Вячеслав Королёв Ученик (144), на голосовании 7 лет назад
Vai kāds var atbildēt uz jautājumu, kas ir mūsu tauta? Vai kāds var pateikt, kamdēļ ar gurušu un liekulīgi paceltu galvu, kur pagadās, lauztā latviešu valodā murmina himnu? Vai kāds var atbildēt kādēļ mūsu, tā saucamajai, valstij ir nepieciešamas 15 ministrijas? Kādēļ mēs liecam galvu šlāgeru priekšā un liekamies augoši inteliģencē? Kādēļ mēs noliekam talantus zem riteņiem un tad, kad tie izgājuši reanimāciju citās zemēs, saucam tos par Latvijas lepnumu? Nafig mums nav autoritāšu? Kāda sūda pēc nav neviena, kas piecelsies kājās un pateiks taisnību!? Latvija ir dzīva? Patiesi? Kurš vienreiz izdarīs to, kas jāizdara? Man ir kauns. Kauns par ik kustību, kuru bars šļipsaino cenšas segt ar saviem pamatskolas diplomiem. Pofig izglītība. 2+2=4!!! KURŠ MĀCIS MŪSU BĒRNUS DOMĀT??? Kam ir vajadzīga latviešu valoda, ja ir masa, kura blenž, skauž, lien viens otram pakaļā un tad ar nopūderētu degunu dzied iDIOTISKAS liekuļu slavas dziesmas?!! Latviešiem ir daudz sakāmvārdu un parunu. Mums ir "Demokrātija", ha ha ha ...STULBA VERDZĪBA UN IZLIKŠANĀS PAR TAUTAS KALPIEM. Gudras runas ar 17 kļūdām 2 teikumos. Un mums ir līderi sākot ar augšgalu)))
FUCK OFF
Голосование за лучший ответ
Пиночет Просветленный (47781) 7 лет назад
А правда, что у латыша - лишь хер да душа ?
Александр ГужвенкоОракул (68814) 7 лет назад
Дурик! Ты же не знаешь что он написал? Кукарекать не понимая смысла написанного, равносильно что против ветра ссать....