Оцените сочинение! на тему "Что человека делает человеком? " нашла в нете

Юля Ученик (140), закрыт 15 лет назад
Що робить людину людиною?
Людина унікальна по своїй природі. Людина навчилася правилам моралі і інтелігенції. Вона полетіла в простори космосу, навчилася виробляти високотехнологічні технології. Людина за весь час, поки вона править планетою Земля, вспіла вести війни, вигадати лідера творіння сього «Бога» . Вона навчилася лаятися, брехати, зрадувати, любити. Людина навіть вигадала для себе права, свободи та обов’язки. Але, що людину робить людиною?
На думку деяких людей, людину людиною робить те, що з покоління в покоління передавався значний досвіт в культурі, побуті. Людину робить людиною воля, розум, совість. Якщо людина не має цього то це не людина? Тоді що?
Я не вважаю, що людина може вважатися людиною, якщо в неї є держава, конституція, документ підтверджуючий її особу.
З біологічної точки зору людина несе в собі генетичний набір інформації. 101
Я вважаю, що людина э по суті людиною. Якщо хтось буде вважати себе людиною, а іншу особу ні, то це неправильно. Тому що, усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Людину людиною ні що не можить зробити, тому що, вона і так людина по своїй природі. Підтвердженням того, що людина є людиною це членороздільна мова. Інші створіння не землі не мають цього дару. Інші створіння не мають пам’яті та розуму, що може передаватися з покоління в покоління. Інші створіння не мають емоцій, не можуть вчинити зраду, не можуть вчинити вбивство за ради свого морального задоволення. А саме головне що, людину робить людиною те що в неї є душа.
Усвідомленість власної природи карми своєї Душі і на основі цього - дії з виконання завдання Господа на поточне втілення.
Лучший ответ
Елена Пугачева Мастер (2314) 15 лет назад
Хороший украинский не привыкло читаемо
Остальные ответы
mexanik Ученик (161) 7 лет назад
високо технологічні технології тупо звучит