подскажите подделывают ли такую обувь для лёгкой атлетики, есть ли смысл она ведь продаётся в малых количествах???

Oxide Platinum Мастер (1850), закрыт 7 лет назад
Дополнен 7 лет назад
Product Description:
Men's NIKE® ZOOM MATUMBO 2 :: Slow is not an option. Feel light on your feet and fast from the start in the Men's Nike® Zoom Matumbo 2 track spike. You deserve a shoe that can go the distance and keep up with your lightning fast pace. Your foot will feel snug and secure in the Nike® Zoom Matumbo 2 with the foot-locking Flywire technology as you tackle races from two miles to 10,000 meters. Connect with the track thanks to the five-pin spike configuration of the Pebax® three-fingered plate.
Features & Benefits:
Upper: High strength Flywire technology works to minimize overlays and lock the shoe to the foot
Midsole: Lightweight Phylon midsole with a carbon fiber midfoot shank for cushioning and support
Outsole: Five-pin spike configuration and a unique Pebax three-fingered plate for increased traction without the extra weight
WEIGHT: 3.8 ounces
Дополнен 7 лет назад
тогда так, если 1000 людей из 1000000 берёт товар (шиповки) ,а new balance кроссовки 100000 из миллиона, есть смысл производить поделки шиповок ???
Лучший ответ
МагОл Искусственный Интеллект (576148) 7 лет назад
ХЗ, китайцам пох, что подделывать, бутсы левые ведь клепают...
Oxide PlatinumМастер (1850) 7 лет назад
ну шиповки для футбола то популярны, а для бега нет!
МагОл Искусственный Интеллект (576148) есть спрос, будет и предложение
Остальные ответы
oleg ivanov Мудрец (14209) 7 лет назад
то есть тебе обязательно нужно бегать в обуви с золотыми подковами? без подков не так ?
Oxide PlatinumМастер (1850) 7 лет назад
Ну почаму же, у меня есть и без золотых подков, но с золотыми я чувствую себя барином!
НАТАЛИ ФОКС Искусственный Интеллект (206501) 7 лет назад
там все на вражеском языке написано
Oxide PlatinumМастер (1850) 7 лет назад
нажми правую кнопку миши и вибери перевести на русский!
НАТАЛИ ФОКС Искусственный Интеллект (206501) а, ну это как "ищи инфу в гугле"....