Допоможіть будьласка! У скільки разів опір 100 м дроту більший за опір такого самого дроту завдовжки 10 см?

Танюшка Профи (915), закрыт 4 года назад
У скільки разів опір 100 м дроту більший за опір такого самого дроту завдовжки 10 см?
Лучший ответ
Станислав Греблюрве Просветленный (27336) 7 лет назад
Танечко! Та хіба ж це питання?! Опір дроту тим більший, чим дріт довший. Пряма пропорційна залежність. Отже, і більший він у стільки разів, у скільки й довший. Одиниці вимірювання завжді мають бути однакові. 10 см - це 0,1 м Поділіть 100 на 0,1: 100 :0,1 = 1000 (разів). Оце і є відповідь Опір дроту завдовжки 100 м більший опір отого шматочка в 1000 разів. Зичу вам великих здобутків в навчанні!
Источник: дітям треба допомогати
ТанюшкаПрофи (915) 7 лет назад
Дякую
Станислав Греблюрве Просветленный (27336) Будь ласка!