Теорія ймовірностей, як це вирішити?

Andrew Storm Профи (612), закрыт 6 лет назад
Ймовірність виготовлення нестандартної деталі - 0,06. Скільки деталей повинно бути у партії, щоб найвірогідніше число нестандартних деталей було рівним 65.
Лучший ответ
Ирина Лебедева Оракул (83536) 7 лет назад
Ймовірність виготовлення нестандартної деталі - 0,06, отже якщо загальна кількість деталей дорівнює N= 65/0,06=1084, то найбільш імовірна кількість нестандартних деталей становитиме 65.

}{уЛиGaN☢ пошутил)))

А вообще вирогідність - это достоверность, она не бывает больше или меньше.
Остальные ответы
-_わからないます。-_ Гуру (4561) 7 лет назад
ймовірність виготовлення стандартної деталі - 0.06, то ймовірність виготовлення не нормовано - 0.94, позначеної як p=0.94. M=Np, тобто 65=N * 0.96 ==> N-кількість деталей в партії = 65/0.94=1625
Ирина ЛебедеваОракул (83536) 7 лет назад
)))
-_わからないます。-_ Гуру (4561) ?--_--