Очень нужно перевести с русского на английский.

Анна Знаток (307), закрыт 7 лет назад
В выходные я, мама и папа ходили в аквапарк. Там был бассейн, водные горки и детская площадка. Мы весело катались на водных горках, купались в бассейне с 2-х метровыми волнами и и играли с аниматорами. После аквапарка мы очень проголодались и пошли в кафе. Это были очень веселые выходные.
Лучший ответ
Маргарита Марсо Гений (61850) 7 лет назад
Last weekend my Mum, Dad and I went to the aquapark. There was a swimming pool, water slides and a children's playground there. We enjoyed riding the water slides, swimming in the pool with waves two metres high and playing with the entertainers. When we left the aquapark, we were very hungry and went to a cafe. We had a really fun weekend.
Остальные ответы
Дафна Искусственный Интеллект (280977) 7 лет назад
Извини, но могу перевести только на украинский.
dfjhgf ughjljg Гуру (4635) 7 лет назад
My dad, mom & me went to the aquapark last weekends.
There were a pool, water-hills & child-square.
Аркадий Мотовилов Мудрец (15971) 7 лет назад
Какие всё-таки у вас потребности элементарные - откуда-то с подвала пирамиды Маслоу... Нет бы в музей сходить или в театр!
Marie Ella Мудрец (11609) 7 лет назад
Last weekend I went to the water park with my mom and dad. There was a swimming pool, Там был бассейн, water slides, and a playground. We had a great time on the water slides, swam in the pool among two-metre waves, and played with the animators. We felt very hungry after we left the water park so we went to the cafe. Last weekend was great fun!