IDT High Definition Audio CODEC - НЕ РАБОТАЕТ

Владимир Александрович Ученик (171), на голосовании 15 лет назад
ПИШИТ - Запуск этого устройства невозможен. (Код 10). КАК ИСПРАВИТЬ ЭТУ ОШИБКУ?
Голосование за лучший ответ
Пользователь удален Ученик (102) 15 лет назад
Greetings,
My name is Stella,
i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address(stella4youlove@yahoo.com) i believe we can move from here!
(Remeber the distance or colour does age not matter but love matters alot in life)

I will be happy to seeing a good responds from you
Thanks and remain blessed.
Your's in love Stella,
Источник: Greetings,