Висловити свою думку з приводу Зміна переконань-ознака слабкості (підтвердити прикладом з літератури)

настя ) Знаток (288), на голосовании 6 лет назад
Желательно не с интернета. Опираться на произведения (Мати) Хвильового, (Я (романтик)) Хвильового, (Мати )Косинка, (Місто) Підмогильний, (Історія панні Ївги) Підмогильний, (Шаланда в морі,Подвійне коло) з роману Вершники Яновського
Голосование за лучший ответ
Lyubov Bobrovshhikova Ученик (118) 6 лет назад
настя Посмотри тут, страница 832 ссылка: g d z m(точка) t k
игорь берлов Мыслитель (6122) 6 лет назад
Я не вважаю, що це ознака слабкості, людина може різко змінити уявлення під впливом авторитетних преконань, участі в боях, революції, зміни місця проживання, поіздці за кордон, зустрічі з певними людьми.