Это срочно

Aika Ученик (119), закрыт 15 лет назад
напишите пожалуйста стих или тост на Новый год. На казахском языке.
Лучший ответ
Недопустимый псевдоним удалён Просветленный (31935) 15 лет назад
http://kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=9880
Посмотрите этот сайт. Здесь есть многое на казахском языке. С наступающими Новым годом!
Остальные ответы
Ля мур Просветленный (28670) 15 лет назад
Калатун Ага-дед мороз, кашмар апа-баба Яга (с Казахского)
Владимир Просветленный (44076) 15 лет назад
Да это уже надо пойти сначала выпить, а потом выдать на гора.
Галина Аванесова Высший разум (196618) 15 лет назад
Новый год:

Жаңа жыл! Жаңа күн! Жаңа өмір! Бұл күн болмастағы боядың барлығын үміттен, қуаныштан, махаббаттан алып, айналаға нұр болып шашылады, Осы шашылған нұр әрбіріміздің шаңырағымызға шуақ болып турайды. Қай -қайсымыз болсақта осы мерекелік кештен келесі Жаңа жылға дейін жүрегімізге есте қалатындай бір сезімді себелейміз, ол сезім бізді келесі жылға дейін үмітпен жетелеп отырады. Жаңа жыл әрбір шаңыраққа құт, береке, ырыс алып келсін!