Что делать меня забанили в роблокс на 1 день время прошло а разбан не прилетел

Banned for 1 Day
Our content monitors have determined that your behavior at Roblox has been in violation of our Terms of Service. We will terminate your account if you do not abide by the rules.

Reviewed: 7/26/2019 11:03:13 AM

Moderator Note: Your account has been suspended for violating our Terms of Use for exploiting. If you continue, your account and all of your associated accounts will be deleted.

Please abide by the Roblox Community Guidelines so that Roblox can be fun for users of all ages.

Your account has been disabled for 1 day. You may re-activate it after 7/27/2019 11:03:13 AM.

If you wish to appeal, please contact us via the Support Form.

удаляй роблокс

я покакал

Меня тоже сегодня забанили незнаю что делать

Перезайди 2 раза в роблокс и нажми на галочку, затем на reactivate my account

если бан на 1 день то вас не разбанят на утро вас разблокируют в тоже время на следующий день и там надо пароль и ник водить