Использовать страну Украину как Транзин Я в Украине буду находиться 2 часа

ООО ТРАНС Ученик (102), закрыт 4 года назад
Я являюсь уроженцем Армении Гражданином россии Могу ли я из Минска через Украину по лететь в Ереван по российскому загран паспорту . В украине проблем не будут что я муж и мне 28лет ,, тем более россиянин , ?
Лучший ответ
На небе Бог, на Земле Россия! Искусственный Интеллект (280268) 4 года назад
Петро Одарченко, професор-мовознавець из США (надеюсь, его сложно назвать клятим москалем), пишет:

1. Дослідження мови видатних українських письменників, наукових діячів, літературознавців, мовознавців свідчить про те, що форма "на Україні" є панівна в українській літературній мові, що ця традиційна форма - нормативна.

2. У мові Тараса Шевченка основна форма - "на Україні". Вона найчастіше вживається в мові великого українського поета. Інші форми - "в Україні", "в Украйні" вживаються у творах Шевченка значно рідше. В прозі, зокрема в листах, Т. Шевченко завжди вживав форми "на Україні".

3. Як виняток форма з прийменником "в" вживається тоді, коли перед іменником "Україна" є прикметник: "в самостійній Україні", "в Західній Україні". Але майже завжди вживається - "на Правобережній Україні", "на Лівобережній Україні", "на Великій Україні".

4. Теорія про "недержавну" форму "на Україні" (проф. І. Огієнка - митрополита Іларіона) абсолютно безпідставна, надумана й шкідлива. Вона суперечить загальновживаним нормам української літературної мови.

("Про культуру української мови", вид-во "Смолоскип, Київ, 1997 р., стаття "Словосполучення на Україні»)
Остальные ответы
цвет настроения Искусственный Интеллект (173113) 4 года назад
Если вы - транзитный пассажир, не будете выходить из аэропорта в Киеве, то никаких проблем.
ООО ТРАНСУченик (102) 4 года назад
выходить то я не буду . но прилечу в прилет надо будет мне пройти таможню и пойти на вылет на таможню при себе будет все билеты что я в Украине не задержусь болле 3 часов
Павел Воронин Искусственный Интеллект (156570) 4 года назад
Україна, весна, ніч, хата. У хаті сплять чоловік із жінкою. Раптом чоловік обсирається.
Ж: — Микола, шо сталося?!
М: — Жахливий сон наснився.
Ж: — Який?!
М: — Ніби захотілось мені на двір. Вийшов я на ганок. Перескочив через гусятко, перескочив через курча,
вийшов у степ, розкрив ширинку, дістав бовта…
І тут на мене з лісу — лев! Я від того лева через гусятко, через курча, за ганок зачепився — ...на землю.
А тут мене лев доганяє, пашчу роззявив!…
Ж: — Ой, то я б померла!
М (салідна): — Ну, дик я ж мужчина.
Бидон Енотов Искусственный Интеллект (125374) 4 года назад
Проблем не будет, если сам их не создашь.
ООО ТРАНСУченик (102) 4 года назад
Как я могу создать проблем ?
Бидон Енотов Искусственный Интеллект (125374) Мало-ли... Напьёшься и обоссышь бортпроводника, например.