Потрібна допомога по астрономії

Abc Def Ученик (97), закрыт 4 года назад
1. Серп Місяця увечері розташований випуклістю вправо і знаходиться поблизу горизонту. В якій стороні світу він знаходиться?
2. Коли буде наступна верхня кульмінація Місяця, якщо сьогодні вона відбулася опівночі?
3. Через які проміжки часу зорі кульмінують з точки зору спостерігача на Місяці?
4. Вчора був новий місяць. Чи може завтра відбутися сонячне затемнення? А через тиждень?
5. Післязавтра буде сонячне затемнення. Чи буде сьогоднішня ніч місячною?
6. На скільки і в який бік просувається Місяць відносно зір протягом доби?
7. Чи можна з Північного полюсу Землі спостерігати місячні затемнення в червні і листопаді?
8. Як відрізнити фазу затемнення Місяця від звичайної фази повного Місяця?
9. Яка тривалість сонячних затемнень на Місяці порівняно з такими ж затемненнями на Землі?
10. Зоряний період обертання Юпітера становить 12 років. Через який мінімальний проміжок часу повторюються його протистояння?
11. Синодичний період обертання деякої планети складає а) три роки; б) 500 діб. Який зоряний період обертання цієї планети навколо Сонця?
12. Яким повинен бути синодичний період обертання планети, якщо він співпадає з зоряним періодом?
13. Яка тривалість року на Марсі якщо він у 1,5 разів далі від Сонця ніж Земля?
14. Визначте період обертання ШСЗ, якщо найвища точка його орбіти над поверхнею становить 5000 км, а найнижча дорівнює 300 км?
15. Синодичний період обертання планети 500 діб. Визначте велику піввісь її орбіти і зоряний період обертання.
16. Астрономи можуть визначати широту з точністю 0,1′′. Якій максимальній похибці в км вздовж меридіану це відповідає?
17. Одна морська миля визначається як 1′ довжини дуги екватора. Скільки це кілометрів? (1,861 км)
18. У скільки разів Сонце більше за Місяць, якщо їх кутові розміри майже однакові, а горизонтальні паралакси відповідно дорівнюють 8,8′′ і 57′?
19. Яким буде кутовий розмір Сонця для спостерігача, що знаходиться біля Сатурна?
20. У скільки разів більше енергії в розрахунку на 1 м2 поверхні отримує поверхня Меркурія, ніж поверхня Марса?
21. В якому відношенні чисельно змінюється видимий з Землі і з Марса кутовий діаметр Сонця від перигелію до афелію, якщо ексцентриситети їх орбіт відповідно 0,017 і 0,093?
22. Який горизонтальний паралакс Юпітера при спостереженні з Землі в момент протистояння, якщо Юпітер в 5 разів далі від Сонця, ніж Земля?
23. Відстань Місяця від Землі в найближчій точці його орбіти (перигеї) 363 000 км, а в найбільш віддаленій точці (апогеї) 405 000 км. Визначте горизонтальний паралакс Місяця в цих положеннях.
24. У скільки разів більше сонячної енергії на 1 м2 поверхні отримує Меркурій, ніж Марс?
25. В якому числовому відношенні змінюється видимий з Землі та Марса кутовий розмір Сонця від перигелію до афелію, якщо ексцентриситети їх орбіт відповідно рівні 0,017 та 0,093?
26. Протистояння деякої планети повторюються кожні 2 роки. Чому дорівнює велика піввісь її орбіти? (≈ 1,59 а. о.)
27. Який лінійний діаметр Місяця, якщо його видно з відстані 400 000 км під кутом 0,5″? (3490 км)
28. Визначте масу Юпітера в масах Землі, якщо його супутник Іо знаходиться на відстані 422 000 км від нього і обертається з періодом 1,77 земних діб.
29. Вичисліть, на якій відстані від центру Землі (в км) на лінії Земля-Місяць знаходяться точки, в яких деяке тіло однаково притягається Землею і Місяцем. Відстань від Землі до Місяця становить 60 радіусам Землі, а маса Землі у 81 раз більша за масу Місяця. Середній радіус Землі 6 370 км.
30. Довжина α-лінії атомарного Нітрогену в спектрі деякої зорі більша за довжину цієї лінії, отриманої лабораторії. а) До нас чи від нас рухається зоря? б) Чи буде спостерігатися зсув ліній спектру, якщо зоря рухається перпендикулярно до променя зору?
Лучший ответ
Че Гевара Просветленный (41521) 4 года назад
Цю мову ми, клятi москалі, яких потрібно на ножі або на гілляку, не розумієм.
Пишіть, будь ласка, на російськомовному сайті російською мовою!
Поскольку вы находитесь на РУССКОЯЗЫЧНОМ сайте, а у нас государственным является русский язык, то пожалуйста, пишите только на нём.
В отличие от укромовы, которую тут понимают единицы, русский понимают все.

1.Растущая Луна в такой форме находится в северном полушарии.
Остальные ответы
ViktorL Liakh Мудрец (15788) 4 года назад
Нич яка мисячна! Видно хоч голки збырай! ..
Владимир Миронов Просветленный (42437) 4 года назад
Вы, хохлы, и так по самые помидоры в астрономии.))
Владимир Михалыч Мастер (1096) 4 года назад
Мммда, какие приятнейшие люди собрались.
Че ГевараПросветленный (41521) 4 года назад
Может не стоило бы после всего того, что творилось в незалежной и самостийной по отношению к русскому языку, переться на РУССКОЯЗЫЧНЫЙ сайт с укромовой, которую даже зная, хочешь забыть?
Владимир Михалыч Мастер (1096) А что творилось? Говорят вроде большинство на русском. Ну или половина. По крайней мере восток, юг, Федеральные утрируют многовато, ИМХО. Пихают нарошно сюжеты какие-то дебильные, неправдоподобные, (на кого это рассчитано). сплошное палево на ТВ у них в последнее время получается ¯\_(ツ)_/¯ .