Украинская литература 11 класс

julius Ученик (147), на голосовании 2 года назад
.Розкрийте особливості розвитку європейської поезії в першій половині XXст.. Хто з поетів вам найбільш близький? Чим?
Голосование за лучший ответ
Клим Еськов Оракул (51750) 2 года назад
А. С. Пушкин.

https://www.askbooka.ru/stihi/aleksandr-pushkin/tiha-ukrainskaya-noch.html

Українські поети ХХ століття. Павло Тичина. Максим Рильський. Володимир Сосюра.
https://book-ye.com.ua/catalog/klasychna-ukrayinska-poeziya/ukrayinski-poety-khkh-stolittya-pavlo-tychyna-maksym-rylskyj-volodymyr-sosyura/

Перевод известного рождественского гимна "Тихая ночь" на украинский язык,
Ти-иха ніч, ди-ивна ніч.
Сон міцний всіх здолав,
Тільки з Марією Йосип не спить.
Боже Дитятко у яслах лежить.
Бог нам Спасителя дав!

Ти-иха ніч, ди-ивна ніч.
Спів з небес залунав.
Ангел простих пастухів сповістив:
"Тіштеся всі - Бог вам милість явив,
Він вам Спасителя дав!

Ти-иха ніч, ди-ивна ніч.
Світло Бог нам послав,
Щоб освятилися наші серця,
І ми прославили Бога-Творця.
Він нам Спасителя дав!