По-украински капцы-это только домашние тапочки или ещё и уличные и пляжные босоножки тоже?

vkond94 Ученик (13), закрыт 1 год назад
Лучший ответ
Aren Bea Просветленный (36536) 1 год назад
Капці - тапочки, один тапочек - капец, слово польское.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Хто перший встав, того капці — отримує що-небудь той, хто першим до нього добереться.

Ка́пці[1] (однина ка́пець; від пол. kapeć),[2] панто́флі[3] (однина панто́фля і панто́фель; від фр. pantoufle),[4] також розм. та́почки[5] (однина та́почка; від рос. тапочки),[4] розм. ви́ступці (одн. ви́ступець)[6] — вид легкого і м'якого домашнього взуття.

Капці без закаблуків зазвичай називають шльопанці[7] (схоже традиційне взуття в східних народів заведено називати «пати́нками»)[8].

Капці зазвичай виготовляються з м'якої тканини, шкіри тощо. Взуття подібного крою відоме з давніх часів. Деякі види, особливо що призначені для відвідування ванни, басейну та інших вологих місць, робляться з гуми або пластмаси. Підошва у них зазвичай тонка і не надає серйозного захисту для ноги. У готелях, лазнях тощо, використовуються одноразові капці.

Види домашнього взуття
Ця стаття містить текст, що не відповідає енциклопедичному стилю. Будь ласка, допоможіть удосконалити цю статтю, погодивши стиль викладу зі стилістичними правилами Вікіпедії. Можливо, сторінка обговорення містить зауваження щодо потрібних змін. (грудень 2018)

Шльопанці. Наймасштабніша група домашніх капців. З роками вдосконалюються моделі, змінюється декор, але принцип конструкції залишається. Перевага шльопанців в тому, що їх дуже легко надягати і знімати.

Закриті шльопанці. Різновид шльопанців, тільки з задником. Як правило, виготовляються з більш щільного матеріалу, ніж відкриті моделі (з повсті, вовни). Призначені для людей з порушеннями опорно-рухового апарату, або ж просто похилого віку.

Кімнатні чобітки. Ці капці дійсно мають «зовнішність» чобіт, але виготовлені з простіших, дихальних і легких матеріалів: трикотажної тканини, вовни, велюрових ниток. Розрізняють літні і зимові моделі. Для літніх — характерна повітряна, «дірчаста» в'язка, зимові ж роблять на хутрі.

Домашнє взуття 3D. Капці в формі різних звіряток, м'яких іграшок, повстяних машинок і героїв казок стали популярні ще в 90-х. Виробники подібної новинки спочатку розраховували, що основним споживачем їхнього товару будуть діти (або, якщо точніше, турботливі батьки, які не зможуть пройти мимо такої милої речі). Але незабаром кімнатне взуття — об'ємне і разом з тим комфортне — завоювало серця самих дорослих.

Сандалії. Легке відкрите взуття з гуми, шкіри або тканини, призначене для зручності відпочинку, в літній сезон. Найчастіше використовується чоловіками.

В'єтнамки. Капці«фліп-флоп» не створені для того, щоб зігрівати ногу в холодну пору року. Але їх головна перевага в тому, що нога в них легко ковзає. Корисні вони можуть бути на пляжі, в будинку або у дворі влітку, або в жаркому кліматі.

Капці-уггі. Відомий бренд «UGG» спеціалізується не тільки на теплому зимовому взутті, але і на комфортних домашніх капцях. Піку популярності це взуття досягло після 2000 року. На відміну від зимових моделей, кімнатні уггі легші, яскраві, але незмінно утеплені зсередини овчиною. Можуть бути як у формі укорочених чобіт, так і капців без задників (сабо).

Мокасини. Капці, за мотивами шкіряних мокасин індіанських племен. Індіанці їх робили зі шкіри оленя. Для капців використовують м'який синтетичний матеріал (верх) і жорстку підошву.

Капці-шкарпетки (або пінетки). За конструкцією пінетки це ті ж шкарпетки, тільки в кілька разів товщі, ніж звичайний трикотаж, з підошвою (тонка шкіра, замша або більш щільна в'язка з використанням силіконової нитки).
Остальные ответы
Tolik Dan Мыслитель (8382) 1 год назад
Да уй его знает. Поди разберись в том языковом винегрете.
Вообще слово старорусское, так называли лапти в свое время.
sh usus Ученик (82) 1 год назад
Я не укр,
слышала как девушка употребила это слово по отношению к туфлям, которые стояли на витрине в магазине.
Tolik DanМыслитель (8382) 1 год назад
Старорусское - лапти так называли
Debug Мудрец (14589) 1 год назад
Говори по русский , не используй этот ф*шистский язык , эти люди терраризируют и грабят мирных граждан своей страны и твою страну оскорбляют , а ты их поддерживаешь...
Aren BeaПросветленный (36536) 1 год назад
Язык не может быть а символ да.
От слова fascis происходит итальянское fascio (фашио) – «союз» или фашизм.
В левой лапе орла ликторский пучок (фасции) от лат. fascis — связка розг с воткнутым в нее топором, символ власти царей в эпоху римской республики (Древний Рим).
Символ фашизма на эмблеме судебных приставов РФ.
Debug Мудрец (14589) Эх , очередной проплаченый хохлобот , на русском сайте русским языком мелит бред...