Письмо по английскому

Алексей Шабанов Ученик (58), на голосовании 1 год назад
100 слов
Голосование за лучший ответ
Степан Гусев Знаток (337) 1 год назад
Построить Розу ветров в тетради по заданным числам: с2, сз6, з7, юз6, ю4, юв2, в8, св1, без ветра0
Вадим Петри Ученик (86) 1 год назад
Dear Friends,

I hope you all had a wonderful weekend! Mine was quite exciting! On Saturday, I went to the beach with my family and enjoyed a beautiful day of swimming and sunbathing. In the evening, we had a great barbecue with friends and listened to music. On Sunday, I took a long walk in the park and caught up with some old friends. In the afternoon, I visited the local farmers market and bought some fresh produce for the week. I also stopped by my favorite cafe for a delicious latte.

It was great to spend some quality time with family and friends and soak in the summer sun. I’m already looking forward to the next weekend!

All the best,
[Your Name]