Функції, помогите пжж

Функцію задано формулою у =- 2х + 3. Визначте:
1) значення функції, якщо значення аргументу
дорівнює (- 3);
2) значення аргументу, при якому значення
Функції дорівнює 7;
3) чи проходить графік функції через точку
A(- 4; - 11).

1) Підставляємо х = (-3) у формулу функції: у = (-2)(-3) + 3 = 9. Отже, при аргументі (-3) значення функції дорівнює 9.
2) Підставляємо у = 7 у формулу функції: 7 = (-2)х + 3. Переносимо 3 на ліву сторону рівності: 4 = (-2)х. Ділимо обидві частини на (-2): х = -2. Отже, при аргументі -2 значення функції дорівнює 7.
3) Щоб перевірити, проходить чи не проходить графік функції через точку А(-4;-11), підставимо координати точки у формулу функції: -11 = (-2)(-4) + 3. Отримали -5, а не -11. Отже, графік функції не проходить через точку А(-4;-11).

1) 9
2) -2
3) нет

Удаленный ответ Ответ удалён