When strongest curse Jogoat fought the king of frauds Sukuna

Михаэль Кайзер Гуру (3228), на голосовании 2 недели назад
When strongest curse Jogoat fought the king of frauds Sukuna he began to open his domain. Sukuna shrunk back in fear then Jogo said "Stand proud Sukuna, youre strong". Sukuna simply answered "Nah Id Win", so with treasure i summon always bet on Hakari and his overwhelming intensity. Im you.
Голосование за лучший ответ
Моника лишьсепмаевна Ученик (152) 1 месяц назад
это маил ру или фанфики на инглише?
Не скажу Не скажу Ученик (15) 1 месяц назад
Фанфики