Я могу получить права категории А в 16 лет

Айхан Мурат Ученик (88), закрыт 1 день назад
Живу в Кз
Лучший ответ
Slava m Искусственный Интеллект (174818) 2 дня назад
1. Осы бапта белгіленген жасқа толған және көлік құралдарын басқаруға қарсы айғақтардың жоқ екендігі туралы медициналық қорытындысы бар адамдарға тиісті даярлықтан кейін көлік құралдарын басқару құқығын алу үшін емтихан тапсыруға рұқсат беріледі.

2. Көлік құралдарын басқару құқығы:

"А1" кіші санатындағы көлік құралдарын – он алты жасқа толған адамдарға;

"А", "В" санаттарындағы және "В1", "С1" кіші санаттарындағы көлік құралдарын – он сегіз жасқа толған адамдарға;
Остальные ответы
оборотень в погонах Искусственный Интеллект (190763) 2 дня назад
нет,и в 17 тоже нет
Айхан МуратУченик (88) 2 дня назад
Надо пока на а1 отлучиться
Айхан Мурат Ученик (88) Айхан Мурат, отучиться*
Никита Орловский Знаток (356) 2 дня назад
ПОЛУЧИТЬ ПРАВА НЕТ, НО ОТУЧИТЬСЯ - ДА, А ПОЛУЧИШЬ ТОЛЬКО В 18
abrbabr Искусственный Интеллект (141232) 2 дня назад
конечно можешь. хочешь продам.
Айхан МуратУченик (88) 1 день назад
За сколько
abrbabr Искусственный Интеллект (141232) Айхан Мурат, да брось. не дороже денег.
Нормальный Оракул (76129) 2 дня назад
А1 только в 16 лет можно получить. Для А придётся ждать 18 лет.