Срочно помогите!!!!!! Напишите текст (5-7предложений) используя как минимум 3 прошедших причастия ( Англиский)

Ясмина Карасова Ученик (110), на голосовании 1 месяц назад
Голосование за лучший ответ
Snegurochka Ivanovna Знаток (292) 2 месяца назад
My friends and I went to cinema yesterday. We all were so excited to watch this film. But after ten minutes of watching the film Ann got bored. Mark liked the film, the same for me. Mary was very interested at the film's rate, as she didn't like the film. Although, the rating was decent.
(прошедшие причастия:
excited, bored, interested)
(6 предл.)