Помогите написать письмо по английскому

fifa pipa Знаток (305), открыт 15 часов назад
Англичанка задала какую-то хероту, которую я хз как написать. Как я понял надо писать 3А. Написать письмо Джуди. Умоляю вас помогите!! Меня сейчас подорвёт уже, голова кипит. Итак дохрена задают ещё и не сдавшийся мне английский мозга е#₽@. Вобщем-то спасайте.
5 ответов
Михаил Хрипелёв Знаток (250) 15 часов назад
гдз или помогалка ми в помощь
garlic Ученик (129) 2 часа назад
Dear Judy,
Hello! Thank you for your letter. I was happy to hear from you. How’s it going? I hope you’re well.
In your letter you asked me several questions. Well, I’m fine, thanks for asking. As for your second question, Dublin is so beautiful and big city, it has a lot of sightseeing and entertainments. As for your last question, I’m feeling so excited and happy about my life.
By the way, I want to ask you some questions. How much is it cost? How long is it last? How many people are going to this trip?
That’s all for now. Hope to hear from you soon
All the best,
*ваше имя*
garlicУченик (129) 2 часа назад
*hope to hear from you soon. Прошу прощения
garlicУченик (129) 2 часа назад
*How many people are going to this trip
Rider64RUS Искусственный Интеллект (114787) 1 час назад
Вернее так написать: срочняком, напишите за меня, пустая башка готова взорваться. Оплачу работу гривнами. 100 милльёнов одной бамажкой.