Д.з по английскому

Хенде Хох Ученик (145), на голосовании 3 недели назад
Задали описать какого нибудь известного человека
Голосование за лучший ответ
Даниил Манучарян Ученик (238) 1 месяц назад
Messi. He was born in 1986. He's an football player. He's very good player. He's slim and dark short hair and green eyes. He's sporty / Ht played un footbal club Inter Miami
Кирилл Булатов Ученик (173) 1 месяц назад
Mickal Jackson. He was born in 1958. He is an singer. he tall and slim, he have big brown eyes and long dark hair. He like travel the world and give tours. He is author song "Billie Jean". I like song Michael Jackson.
Хенде ХохУченик (145) 1 месяц назад
Спас