Человек не зашел в игру на Faceit. Как начать следующую игру? Пишет что вы в матче. Пишет Priority Requeue Activated! Due to an AFK player in this match, your party's queue time has been saved.
If you requeue now, you'll join the queue with a saved queue time of 0:05 Снизу кнопка играть, но она не нажимается.
Due to an AFK player in this match, your party's queue time has been saved.
If you requeue now, you'll join the queue with a saved queue time of 0:05
Снизу кнопка играть, но она не нажимается.