local tweenservice = game:GetService("TweenService") local stiralka = workspace.WashingMachineProp.Door local stiralkar = stiralka.HingePart local Prompt = workspace.WashingMachineProp.PanelInterface.Knob local infa = TweenInfo.new(1, Enum.EasingStyle.Back) local target = {CFrame = stiralkar.CFrame * CFrame.Angles(math.rad(-110), 0, 0)} local spinbin = workspace.WashingMachineProp.SpinBin local infaspinbin = TweenInfo.new(4, Enum.EasingStyle.Back) local targetspinbin = {CFrame = spinbin.CFrame * CFrame.Angles(math.rad(180), 0, 0)} local kakashkispinbin = tweenservice:Create(spinbin, infaspinbin, targetspinbin) local kakashki = tweenservice:Create(stiralkar, infa, target) Prompt.start.Triggered:Connect(function() kakashkispinbin:Play() end)
local targetspinbin = {CFrame = spinbin.CFrame * CFrame.Angles(math.rad(180), 0, 0)}
(math.rad(180), 0, 0)