Чем отличается about:blank от about:blank#blocked?

Windows XP Профи (845), открыт 5 часов назад
5 ответов
Z V Ученик (123) 5 часов назад
about:blank: Это просто пустая страница в браузере. Она не содержит ничего и используется, когда вы открываете новую вкладку.
about:blank#blocked: Это тоже пустая страница, но с добавлением слова blocked. Это означает, что браузер заблокировал что-то, что пыталось загрузиться на этой странице, например, небезопасный контент.
Windows XPПрофи (845) 5 часов назад
Даю тебе эту медаль?
Леонид Машичев Знаток (331) 4 часа назад
about:blank это пустая страница а about:blank#blocked значит что что-то заблокировано и не грузится
Павел Калахан Знаток (438) 3 часа назад
не большая разница about:blank просто пустая страница а about:blank#blocked блокирует некоторые функции для безопасности ну типа шутка чтоли
Марта Дегодарова Знаток (377) 3 часа назад
ой я не знаю че это такое но мне кажется что about:blank#blocked это что-то заблокированное а about:blank просто пустая страница лол
Умственно Отсталый Скорбный Гроб Апреля 2025 Года Ученик (151) 1 час назад
https://youtu.be/5KzgLb-R4WE?si=KUdbuOCD5L2-WtVJ Дуже Сильно Печерський І Та Дуже Сильно Український І Та Дуже Сильно Київський І Та Дуже Сильно Нацистський Пацан 21-22 Річний Майже Почти 22-23 Річний Олександр Оржешковський Сергійович 26.11.2005 Року Народження У В Суботу Народження О У В 00:45 Годині Ночі 19 -20 Січня-Квітня-Травня-Червня-Липня-Серпня 2027-2028 Року УВ Понеділок О У В В Вівторок Во Вторник Вторнік Вторник О У В Четвер І Та Дуже Сильно О У В Суботу П'ятницю І Та Дуже Сильно Же Ж Смачно Люблю Опять Же Ж Ж О У В Вівторок О У В Ще І В Четвер І Та Дуже Сильно Смачно Люблю О У В Неділю Дуже Сильно Же Ж Смачно Люблю Вєе Вже У 2027-2028 Році!!!!! Роках!!!!! Знову!!!!! Знову Знову Знову!!!!!! ОУВРівно16:30 Годині Дня Вечора Вечором Вечірки Ночі Ранку Дуже Сильно Знову Знову Дуже Сильно Кидається І Та Дуже Сильно Бросає І Та Дуже Сильно Бросається Камнями Та Камінням І Та Дуже Сильно Яблуками На Машини І Та Дуже Сильно У В ВікнаДуже СильноДо ПриїздуПоліції ІТа ДужеПоліцейських ПротоколічнихІ ТаДуже АдміністративнихКопів На Виїзд І Та Дуже Дуже Сильно На Приїзд І Та Дуже Сильно На Розпускний Виклик І Та Дуже Сильно Пише На Стінках Дуже Сильно У Під'їзді У Всіх Скрізь У Під'їзді УСусідських Дуже СильноЖилих І ТаДуже Сильно РіднихДомашніх Сільських МіськихЖителів Що ДужеСильно Дід МорозМоже Дуже Сильно І Та Дуже Смачно На Всіх Скінчити Дуже сильно Кабан І що Дуже сильно Банан І Що Дуже сильно Матрац Дуже Сильно Старими І Та Дуже Сильно Старицькими І Та Дуже Сильно Стариницькими Своїми Біковськими Ручками І Та Дуже Сильно На Людей Дуже Сильно Через Пінгвіна І Та Дуже Сильно Через Слона ІТа Дуже Сильно Через Повномасштабно І Та Дуже Через Повномасштабної ІТа Дуже Сильно Через Повномасштабичної13РічноїВійни На ДонбасіІ Та Дуже Сильно Заліз Внутрь Внутри У В Смітниковий Та Мусорниковий Дуже Сильно И І Та Дуже Сильницкий Дуже Сильніцки Та Дуже Сильницки Дуже Сильно Грязний І Та ДужеСильно Брудний І Та Дуже Сильно Брудничний Грязниковий Мусорник ТаДуже Сильно У В Смітник И ІТа ДужеСильно СмачноЖре Та Їсть ТаКушає Мусор Та Дуже Сильно Смітник Дуже Сильно З Мусорників Дуже Сильно Старі Та Старие И І Та Дуже Сильно Старицькі Мусорничні Та Дуже Сильно СмітниковіДуже Сильно Грязні И І Та Дуже Сильно БрудніЇжі І Та Дуже Сильно Відходичні Огіркові І ТаДуже Сильно КакашнськіІ Та ДужеСильно Какашові Сміттєві Та МусорніТа Та Сильно Впав Вниз З 1 Поверху І Та Дуже Сильно Розбивається І Та Дуже Сильно Розбився Насмерть І Та Дуже Сильно І Та Дуже Сильниці Дуже Сильницки Вбив НожемДуже Сильно Чужого Дорослого 59-60 Річного Чужого Мужика Чужого ДядькаІ ТаДужеСильноВінЙого Дуже Сильно Поховав Його Чужого 59-60 Річного ДужеСилого Літнього І Та Дуже Сильно Старого І Та Дуже Сильно Похилого І Та Дуже Сильно Пожилого Чоловічого Мужиковського Мужика Дуже Сильно Чужого Діда Та ДідкаТа Дуже Сильно Дідуся Та Дуже Сильно Дедушку На Байковому ІТа Дуже Сильно НаБайковичному ІТа ДужеСильноКладовищному Кладовищу Кладовищі Кладовище Через Пінгвіна!!!!!! Для того очень сильно просмотреть посмотреть это новое ютубное видео в Ютубе надо и нужно и даже очень сильно необходимо скопировать ссылку и даже вставить в Ютуб или в интернет!