пожалуйста помогите мне найти стих про школу гимназию на английском!!!

Kamilya Dzhumash Ученик (166), на голосовании 15 лет назад
Голосование за лучший ответ
$ Darling $ Профи (683) 15 лет назад
March of teachers We? Teachers! We? Teachers! To pupils are ruthless and strict! Difficultly it? It is heavy? So also it is necessary to them! There Is no it a mercy! There is no it a mercy!!! We at всеобуча it is eternal on the guard! We shall learn them! We shall show them! We shall give them образованье! In it? Our duty! And ours призванье! Let they groan! Let they cry! We it? работку! We it? A problem! It to not find without us true road! We? Teachers! We? Teachers!!!