Что не правильного в этих двух словосочетаниях? (украинский язык)(дам 10 баллов)

Руслан Иванов Знаток (400), на голосовании 14 лет назад
Сімидесяти чотирьох, тисяча дев'ятий.

Если разьясните, то большое вам спасибо.
Голосование за лучший ответ
Кристенька Мастер (2013) 14 лет назад
Сімдесяти чотирьох
тысяча дев'ятий
Мичман Профи (718) 14 лет назад
Семидесяти чотирьох, тисяча девятий.
Валентинка Гуру (2675) 14 лет назад
"У числівниках на позначення десятків від 50 до 80 перша частина не змінюється: сімдесяти, сімдесятьом, сімдесятьма. "
сімдесятьох чотирьох
"Числівник тисяча відмінюється як іменник першої відміни мішаної групи... У складених порядкових числівниках форму порядкового числівника має лише останнє слово, всі інші слова стоять у початкових формах відповідних кількісних числівників: тисяча дев'ятий", ошибки не вижу.