Ква 🐸 ква 🐸 ква 🐸 ква 🐸 ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква

Ква ква ква 🐸 ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква 🐸 ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква.?!’

Ква ква ква,ква ква ква ква ква ква ква ква ! Ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква ква , ХРРРР ква ква ква ква ква ква ква ква , ква !

Лягушка, тебе здесь не место.