Қулай тўлов усуллари

Мен онлайн тўлов усуллари ҳам муҳим деб ҳисоблайман, чунки пул ўтказишда қийинчиликлар бўлишини истамайман, шунинг учун ўзимдан сўрайман: қайси тўлов усуллари энг қулай бўлади?

anonymousТролль

Мен учун тўлов масаласи ҳам муҳим эди, лекин мостбет zerkalo rasmiy да бу жараён мен ўйлагандан анча осон бўлиб чиқди, ҳаммаси тушунарли ва ортиқча саволлар туғилмади, шунинг учун мен бу борада ҳеч қандай ноқулайлик сезмадим ва бу менга ижобий таассурот берди

chilli_6845Ученик

Котокбек